Young Management Program

Co takhle začít „od píky“ na jedné z výkonných pozic, poznat nejrůznější oddělení firmy, učit se díky zkušenostem a postupně se vypracovat do středního či vysokého managementu? Nejeden člen vedení Boels Rental si tím také sám prošel. U nás v Boels vás totiž formuje samotná práce, objevování nových cest i možností a neustálá nutnost vystoupit ze své komfortní zóny. Stojíme si totiž za tím, že firmu skutečně poznáte a porozumíte jí až ve chvíli, kdy si na vlastní kůži vyzkoušíte v ní pracovat a nahlédnete pod ruce i svým kolegům.

Tuto možnost vám dá Young Management Program Boels. V tomto programu chceme umožnit mladým talentům, kteří mají potenciál i ambice v budoucnu pracovat na vyšších řídících pozicích v naší firmě, aby si tímto základem prošli. Odměnou jim za to jsou vyhlídky na dlouhodobou kariérní dráhu.

Koho hledáme?

Young Management Program Boels trvá 18 měsíců a začíná každý rok v říjnu. V Nizozemsku, Belgii a Německu vyhledává Boels mladé absolventy bakalářských nebo magisterských oborů na poli IT, podnikového inženýrství, stavebních i civilních technologií, logistiky, obchodní ekonomie nebo managementu s maximálně 2 lety zkušeností. Považujeme je za surové diamanty, které díky našemu vedení získávají lesk i brus, pokud jsou připraveni investovat sami do sebe. Musí být rovněž flexibilní, co se místa výkonu práce týče, protože to se může čas od času změnit. Ti, kteří náš program úspěšně zakončí, mohou již za 3 až 5 let pracovat ve středním managementu. Mohou zaujmout takové pozice, jako je např. oblastní manažer, vedoucí týmu nebo projektový manažer.

Co od vás očekáváme?

Jdete si pevně za výsledkem, máte dobré komunikační dovednosti, komerční založení a analytické pracovní i uvažovací schopnosti. Umíte také dobře vycházet s lidmi nebo jste připraveni tyto schopnosti dále rozvíjet. Výhodou je technické založení i podnikatelský duch, hodí se i praktická povaha a schopnost stát nohama na zemi. Dále výborně mluvíte i píšete nizozemsky a německy. Znalost francouzštiny je výhodou.

Co za to dostanete?

Máte svobodu i prostor k podnikání. Pokud uděláte nějakou chybu, nic se neděje, hlavně, abyste se z ní dokázali poučit. Stagnaci tady nečekejte, protože před vámi stojí jedna výzva za druhou. Vždy po dobu 3 až 6 měsíců budete pracovat na jednom z příslušných oddělení (finanční, technické, provozní a obchodní), abyste získali co nejvíce zkušeností a co nejlepší přehled o chodu firmy. Každé dva měsíce vás čekají maximálně dva společné studijní dny, během kterých se budou probírat aktuální příklady z firemní praxe Boels. Také budete pracovat na projektech v týmu a podávat o tom hlášení radě Boels. Budete sice pracovat samostatně, ale rozhodně v tom nebudete sami. Jeden ze členů vedení Boels Rental bude váš pokrok sledovat, bude vás podporovat a dohlížet na vás. A na každém oddělení, kde budete pracovat, budete pod dohledem tamního vedoucího plnit dohodnuté studijní cíle.

Kandidáti se vybírají na základě pohovorů a prezentací. Součástí výběrového řízení může být assessment centrum.

Jste právě vy ten mladý manažerský talent, kterého hledáme? Vyplňte tento formulář a ucházejte se o místo v tomto programu.

Ucházejte se o místo zde