Wildlands Adventure Zoo v Emmenu

miniatuur_wildlands emmen.jpg

Evropa je bohatší o novou úchvatnou zoo v nizozemském Emmenu, Wildlands Adventure Zoo. Stavbu této 22 hektarové zoologické zahrady dokonce natáčela a odvysílala nizozemská televizní stanice SBS6. Půjčovna Boels při realizaci této novostavby dodávala materiál a zajišťovala nejrůznější řešení.

Seznam dodaných strojů je ohromující: rypadla, kolové dumpery, válce, zvedací plošiny, terénní vysokozdvižné vozíky, kompresory, vozíky site carrier, čtyřkolky, světelné stožáry, vysokozdvižné plošiny atd. Vysokozdvižné plošiny se použily hlavně pro instalaci střešního systému ve velkém pavilonu Jungola. Sloužily také k montáži ocelových klecí pro slony a k umístění sítí pro ptačí voliéry.

Tehdy se prokázaly nejen kvalitní služby Boels ohledně pronájmu a poradenství, ale také schopnost najít a poskytnout řešení. Naše mezinárodní půjčovna během stěhování zvířat dodala i různá topidla a kamna, protože stávající vytápění ještě nefungovalo. Díky nám tedy nebyla antilopám, nosorožcům, pštrosům ani žirafám zima.