Pracovník půjčovny stavebních strojů - Liberec

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Pracovní úvazek Na smlouvu
  • Lokalita Liberec
  • Odvětví ObchodSkladTechnika

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Komerčně technický pracovník pro pobočku, kterou v listopadu nově otevíráme v Liberci:

Náplň práce:

-       Budete mít zodpovědnost za provoz a chod pobočky.

-       Budete se podílet na rozjezdu zcela nové pobočky.

-       Budete pečovat o svěřené zákazníky.

-       S klienty budete komunikovat osobně na pobočce, telefonicky i prostřednictvím e-mailová komunikace.

-       Klientům budete poskytovat poradenství ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání.

-       Budete kompletně zajišťovat proces pronájmu našeho sortimentu.

-       Budete mít na starosti výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení ze skladu a na sklad a s tím spojenou administrativu.

-       Budete zpracovávat a aktualizovat  databázi stávajících odběratelů.

-       Budete zodpovědní za údržbu a seřizování strojů, a pokud je Vaším koníčkem technika, budete mít příležitost podílet se i na opravách strojů a nářadí.

Očekáváme:

-       Zkušenosti z oblasti stavebnictví či techniky, zkušenosti z oblasti pronájmu stavební techniky jsou výhodou.

-       Praxe na obdobné pozici je výhodou

-       Samostatnost, rozhodovací schopnosti, schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci.

-       Znalost práce na PC, zejména MS Office

-       technické dovednosti výhodou

-       Znalost AJ/NJ výhodou.

Nabízíme:

-       Stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti.

-       Rodinnou firemní atmosféru.

-       Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv .

-       Odpovídající finanční ohodnocení.

-       Možnost získání další praxe a profesních zkušeností.

-       firemní benefity: stravenky, sleva na půjčování firemního sortimentu, MultiSport karta, voda, káva a čaj na pracovišti.

-       Školení, pracovní oblečení a obuv.

-       Dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů.

-       Možnost kariérního růstu.

-       Nástup možný ihned, popř. dohodou.