Komerčně technický pracovník

  • Lokalita Praha - Nehvizdy

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Komerčně technického pracovníka:

Náplň práce:

- zajištění pronájmu stavební mechanizace a administrativa s tím spojená

- výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení a administrativa s tím spojená

- telefonické a e-mailové poradenství klientům ohledně stavebních strojů a nářadí

- plánování dopravy

- úzká spolupráce s kolegy na centrální pobočce i na dalších pobočkách Boels

- spolupráce s obchodními zástupci

Očekáváme:

- vztah k technice, zájem oblast pronájmu stavební techniky

- znalost práce na PC, zejména MS Office

- technické znalosti výhodou

- zkušenosti s plánováním dopravy výhodou

- zkušenosti s péčí o zákazníky výhodou

- samostatnost, schopnost jednat s lidmi, týmová spolupráce

Nabízíme:

- stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

- rodinnou firemní atmosféru

- příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

- možnost získání další praxe a profesních zkušeností

- firemní benefity: stravenky, sleva na půjčování firemního sortimentu, MultiSport karta

- hrazené pracovní oblečení a obuv, povinná školení

- dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů

- možnost kariérního růstu

- nástupu ihned, popř. dohodou

- místo výkonu práce: Nehvizdy