Pracovník centrálního skladu

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Praha - Nehvizdy

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Pracovník centrálního skladu půjčovny stavebních strojů:

Náplň práce:

  • budete mít na starosti nakládku a vykládku stavební mechanizace
  • budete zodpovídat za kontrolu stavební mechanizace při její přejímce
  • budete zodpovídat za čištění strojů a jejich základní údržbu
  • budete mít na starosti vzhled skladové plochy a skladového prostoru
  • budete podporou pro ostatní kolegy centrální pobočky
  • pro svou práci budete využívat i VZV

Očekáváme:

  • zájem o oblast techniky a oblast pronájmu stavební mechanizace
  • vztah k technice a technické znalosti výhodou
  • samostatnost a zodpovědnost
  • fyzická zdatnost
  • schopnost pracovat samostatně i týmu
    Nabízíme:
  • stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti
  • rodinnou firemní atmosféru
  • příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • firemní benefity: stravenky, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, pracovní oblečení a obuv
  • dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů
  • možnost kariérního růstu
  • nástupu ihned, popř. dohodou
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • místo výkonu práce: Nehvizdy