Komerčně technický pracovník

  • Lokalita Praha 9 - Hloubetin

O pozici

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Pracovník půjčovny stavebních strojů a nářadí:

Budete mít na starosti hladký provoz naší půjčovny Boels. Každodenně se dostanete do kontaktu s našimi zákazníky jak osobně na pobočce, tak prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Zákazníkům budete poskytovat poradenství ohledně našeho sortimentu. Našim klientům budete například radit, jaké ruční nářadí použít při rekonstrukci bytu, nebo obhospodařování zahrady.

Na pozici Vás se kromě práce s klienty čeká i nějaká ta administrativa v podobě vytváření a uzavírání objednávek, rezervací a smluv o pronájmu. V neposlední řadě budete samozřejmě pracovat s technikou. Seznámíte se s různými druhy stavebních strojů a nářadí, vyzkoušíte si, jak se s nimi pracuje, budete mít na starosti jejich čištění a údržbu, aby byly pro zákazníky k dispozici v perfektním stavu.

Jedná se o různorodou práci, u které se nebudete jen tak nudit. Na pobočce budete pracovat jedním kolegou, který je zároveň zodpovědný za vedení pobočky, a to v přátelské a rodinné atmosféře za podpory Vašich nadřízených.

Pokud máte chuť do práce, pozitivní přístup a elán a rádi se učíte novým věcem, neváhejte nám zaslat Vaše CV.

Nabízíme Vám stabilní zázemí prosperující holandské společnosti, rodinnou atmosféru, příjemné pracovní prostředí a kolektiv. Dále možnost získání další praxe a profesních zkušeností, stejně jako možnost kariérního postupu. Z benefitů Vám můžeme nabídnout například stravenky, příspěvek na fitness v podobě MultiSport karty či slevu na půjčování firemního sortimentu. Samozřejmě Vám zajistíme pracovní oblečení a obuv a nezbytná školení.

Nastoupit můžete ihned, popřípadě dohodou.

Pozice je vhodná jak pro kandidáty s praxí, tak kandidáty se zájmem pracovat v oblasti techniky a Rentalu, stejně jako pro absolventy, kteří svou kariéru právě rozbíhají.

Sdílet tuto stránku prostřednictvím