Řidič

  • Lokalita Praha - Vysočany (Cramo)

O pozici

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Řidič:

Pracovní náplň:

  • rozvoz stavebních strojů, mechanizace a nářadí v rámci zákaznické i pobočkové sítě
  • komunikace s klienty (telefonická, osobní na místě zakázky)
  • rozvoz především v rámci Prahy a okolí
  • spolupráce  s pobočkovým týmem

Očekáváme:

  • řidičský průkaz sk.  B+E
  • zkušenosti z oblasti stavebnictví, nejlépe v oblasti pronájmu stavební techniky výhodou
  • vztah k technice
  • zájem o práci v oblasti pronájmu stavební techniky
  • kreativní myšlení, samostatnost a spolehlivost
  • schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci

Nabízíme:

  • stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti
  • rodinnou firemní atmosféru
  • příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • firemní benefity: příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5 týdnů, sick days, školení, pracovní oblečení a oděv
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Praha Vysočany
  • nástup ihned, popř. dohodou