Oblastní mechanik

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Ostrava - Vitkovice

O pozici

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Oblastní mechanik:

Pracovní náplň:

  • Servisy, opravy a údržba:
    • stavební mechanizace
    • ručního nářadí
    • zahradní techniky
  • testování strojů a techniky
  • objednávání náhradních dílů
  • nezbytná administrativa
  • komunikace se servisními středisky
  • výjezdy na servisní zásahy k našim zákazníkům
  • výjezdy na půjčovny, které jsou součástí pobočkové sítě v Moravskoslezském a Olomouckém kraji

Očekáváme:

  • elektrotechnické nebo  strojní zaměření
  • kladný vztah k technice, zkušenosti s prací na obdobné pozici jsou výhodou
  • znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • pečlivost, důslednost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • časovou flexibilitu
  • ŘP. průkaz SK B podmínkou, B+E výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti
  • rodinnou firemní atmosféru
  • příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • firemní benefity: příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5 týdnů, sick days, školení, pracovní oblečení a oděv
  • nástupu ihned, popř. dohodou
  • domovská pobočka: Ostrava