Pracovník půjčovny stavebních strojů a nářadí

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Hradec Králové
  • Odvětví Staff

O pozici

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Pracovník půjčovny stavebních strojů a nářadí:

Náplň práce:

- péče o zákazníky

- osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty

- zpracování a aktualizace databáze stávajících odběratelů

- klientské poradenství ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání

- výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení ze skladu a na sklad, a s tím spojená administrativa

- údržba a drobný servis strojů a nářadí

Očekáváme:

- zkušenosti z oblasti stavebnictví, nejlépe v oblasti pronájmu stavební techniky výhodou

- technické dovednosti výhodou

- znalost práce na PC, zejména MS Office

- samostatnost, schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci

- znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

- stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

- rodinnou firemní atmosféru

- příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

- možnost získání další praxe a profesních zkušeností

- firemní benefity: příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5 týdnů, sick days, pracovní oblečení a obuv

- možnost kariérního růstu

- pozice je vhodná i pro absolventy

- nástup ihned, popř. dohodou

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, odpovězte na inzerát nebo zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Děkujeme.

s poznámkou:

Tímto zplnomocňuji Boels Rental k použití mých osobních údajů k administrativnímu a náborového účelu.

Více informací na stránkách: www.boels.com