Plánovač dopravy

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Praha-Nehvizdy Vedení
  • Odvětví Logistics & Transport

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Plánovač dopravy:

Náplň práce:

-      organizace interní a externí dopravy

-      zajištění každodenního provozu rozvozových aut

-      komunikace s dopravci, zákazníky a interními odděleními společnosti

-      administrativní zajištění přepravy, příprava dokladů pro řidič

Očekáváme:

-      zkušenost v oblasti plánování dopravy

-      zájem o oblast stavební techniky

-      organizační a komunikační schopnosti

-      samostatnost, kreativitu, improvizaci a důslednost

-      schopnost jednat s lidmi a týmovou spolupráci

-      odolnost vůči stresu

-      znalost práce na PC, zejména MS Office

Nabízíme:

-          stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

-          rodinnou firemní atmosféru

-          příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv

-          možnost získání další praxe a profesních zkušeností

-         firemní benefity: bonusy, příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5   týdnů, sick days, pracovní oblečení a obuv

-          možnost kariérního růstu

-          pozice je vhodná i pro absolventy

-          nástup ihned, popř. dohodou