Mechanik / Servisní technik

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Opatovice (Cramo)
  • Odvětví Technic

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Mechanik / Servisní technik:

Pracovní náplň:

  • Servisy, opravy a údržba:
    • stavebních strojů a mechanizace
    • ručního nářadí
    • zahradní techniky
    • pracovních plošin
  • testování strojů a techniky
  • objednávání náhradních dílů
  • nezbytná administrativa
  • komunikace se servisními středisky

Očekáváme:

  • elektrotechnické nebo  strojní zaměření
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici výhodou
  • znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • řidičský průkaz sk. B+E  výhodou
  • pečlivost, důslednost, schopnost jednat s lidmi
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti
  • rodinnou firemní atmosféru
  • příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • firemní benefity: bonusy, příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5 týdnů, sick days, školení, pracovní oblečení a oděv
  • nástupu ihned, popř. dohodou
  • místo výkonu práce: Opatovice nad Labem