Pracovník půjčovny stavebních strojů a nářadí

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Praha 9 - Cerny Most

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s čtyřiceti pěti letými zkušenostmi, zabývající se pronájmy stavebních strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Rozšiřujeme náš 2-členný tým na pobočce v Praze-Černý most a hledáme kolegu/kolegyni na pozici Pracovník půjčovny stavebních strojů a nářadí:

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky:
    • budete v každodenním osobním, telefonickém nebo e-mailovém kontaktu s našimi klienty
  • Péče o zákazníky:
    • budete poskytovat poradenství našim klientům ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání
    • někteří z našich klientů přesně vědí, co chtějí, někteří potřebují poradit
  • Výdej a příjem pronajímaného zařízení
  • Administrativa:
    • tvorba rezervací, vytváření smluv o pronájmu, ukončování smluv o pronájmu, evidence pronajímaného zařízení, apod.
  • Údržba a drobný servis strojů a nářadí
  • Komunikace s ostatními pobočkami, odděleními a kolegy v rámci organizace.

Očekáváme:

  • Zájem o oblast techniky
  • Zkušenosti z oblasti stavebnictví nebo pronájmu stavební techniky jsou výhodou
  • Schopnost samotné práce i práce v týmu
  • Schopnost práce pod stresem
  • Prozákaznický přístup a flexibilita
  • Znalost práce na PC, zejména MS Office
  • Znalost AJ nebo NJ je výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující holandské společnosti
  • Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • Různorodá náplň práce
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity:
    • Variabilní složka mzdy v rámci bonusového systému
    • 5 týdnů dovolené
    • 5 dní Sick days
    • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
    • MultiSport karta
    • Cafeteria systém (5000 bodů/rok)
    • Sleva na půjčování firemního sortimentu
    • Pracovní oblečení a obuv
    • Školení
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Nástup ihned, popř. dohodou