Servisní technik malé stavební mechanizace a nářadí

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Praha - Slánská (Cramo)
  • Odvětví Technic

O pozici

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii a Německu. V roce 2006 otevřela svoje pobočky také v Rakousku, Polsku a  České republice.

Do našeho týmu na Pobočce Praha-Slánská hledáme kolegu/kolegyni na pozici  Servisní technik malé stavební mechanizace a nářadí:

Pracovní náplň:

  • Budete mít na starosti kontrolu pronajímaných strojů a nářadí
  • Budete mít na starosti základní servisy, opravy a údržby:
    • malé stavební mechanizace
    • ručního nářadí
    • zahradní techniky
  • Budete mít na starosti testování strojů a techniky

Očekáváme:

  • Elektrotechnické nebo  strojní zaměření
  • Zájem o oblast techniky
  • Zkušenosti s prací na obdobné pozici jsou výhodou
  • Znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Pečlivost a důslednost,
  • řidičský průkaz sk. B+E výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující holandské společnosti
  • Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • Různorodá náplň práce
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity:
    • Variabilní složka mzdy v rámci bonusového systému
    • 5 týdnů dovolené
    • 5 dní Sick days
    • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
    • MultiSport karta
    • Cafeteria systém (5000 bodů/rok)
    • Sleva na půjčování firemního sortimentu
    • Pracovní oblečení a obuv
    • Školení
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Nástup ihned, popř. dohodou