Pracovník oddělení CCC

  • Počet hodin týdně 40 Hodiny
  • Lokalita Praha - Slánská (Cramo)
  • Odvětví Sales

O pozici

Do našeho týmu nářaďového dispečinku v Praze-Slánská hledáme kolegu/kolegyni na pozici Pracovníka podpory obchodního týmu:

Náplň práce:

  • budete aktivně komunikovat s členy obchodního týmu a pobočkovými týmy
  • budete komunikovat se zákazníky, dopravci, dodavateli a obchodními partnery
  • budete hledat optimálního řešení v rámci strojového parku, zaměřené především na zakázky týkající se nářadí a malé mechanizace
  • součástí práce je samozřejmě i administrativa (zápis dat do systému, vyřizování e-mailů, tvorba smluv)

Očekáváme:

  • příjemný hlasový projev bez vad řeči
  • výborné komunikační a argumentační dovednosti
  • vyjednávací schopnosti
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • profesionální a pozitivní přístup k práci
  • vysokou odolnost vůči stresu
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • obchodnická praxe výhodou
  • znalost strojů a nářadí výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující holandské společnosti
  • Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • Různorodá náplň práce
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity:
    • Variabilní složka mzdy v rámci bonusového systému
    • 5 týdnů dovolené
    • 5 dní Sick days
    • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
    • MultiSport karta
    • Cafeteria systém (5000 bodů/rok)
    • Sleva na půjčování firemního sortimentu
    • Pracovní oblečení a obuv
    • Školení
  • Nástup ihned, popř. dohodou.